Iskolánk diákjai és oktatói

Ezen az oldalon találhatók akikre büszkék vagyunk. Az iskola dolgozói, tanárai és az osztályaink. Nélkülük nem lenne ugyanaz az atmoszféra.

Munkatársaink

Oktatók

Magyar Szilvia Anna

Igazgató

magyar.szilvia@mhajozasi.hu

Maróti László

Általános igazgató-helyettes

maroti.laszlo@mhajozasi.hu

Radics Attila

Szakmai igazgató-helyettes

 radics.attila@mhajozasi.hu

dr. Dobiné László Rita

oktató

 dobine.laszlo.rita@mhajozasi.hu

Enyedi Olga ​

oktató

enyedi.olga@mhajozasi.hu

Farkas Tünde​

oktató

farkas.tunde@mhajozasi.hu

Garamvölgyi Gabriella​

oktató

garamvolgyi.gabriella@mhajozasi.hu

Gáll Eszter

oktató

Rácz Eszter

racz.eszter@mhajozasi.hu

Hagemann László

gyakorlati oktatásvezető

hagemann.laszlo@mhajozasi.hu

Keresztessy Csaba

oktató

keresztessy.csaba@mhajozasi.hu

Kiss Gyula

oktató

kiss.gyula@mhajozasi.hu

Koniorczyk János

oktató

koniorczyk.janos@mhajozasi.hu

Madarász Erzsébet

oktató

madarasz.erzsebet@mhajozasi.hu

Németh Károly

oktató

nemeth.karoly@mhajozasi.hu

Seller András

oktató

seller.andras@mhajozasi.hu

Szakács Sándor

oktató

szakacs.sandor@mhajozasi.hu

Vág János Zoltán

oktató

vag.janos@mhajozasi.hu

Zonda Tamás József

oktató

zonda.tamas@mhajozasi.hu

Óraadók

Bori Lőrinc

óraadó

bori.lorinc@mhajozasi.hu

Bottyán László

óraadó

bottyan.laszlo@mhajozasi.hu

Erdős Ádám

óraadó

erdos.adam@mhajozasi.hu

Horváth Gábor

óraadó

horvath.gabor@mhajozasi.hu

Kiszter István​

óraadó

kiszter.istvan@mhajozasi.hu

Klabacsek Gyuláné​

óraadó

klabacsek.gyulane@mhajozasi.hu

Kovács Péter

óraadó

kovacs.peter@mhajozasi.hu

Paska Gyula​

óraadó

paska.gyula@mhajozasi.hu

Petrilla Liliána​

óraadó

petrilla.liliana@mhajozasi.hu

Sziráczki István​

óraadó

sziraczki.istvan@mhajozasi.hu

Vágújhelyi Ferenc​

óraadó

vagujhelyi.ferenc@mhajozasi.hu

Osztályaink

Közoktatású osztályaink

9. B

Osztályfőnök: Gáll Eszter

10.A

Osztályfőnök: Zonda Tamás

10. B

Osztályfőnök: Maróti László

11. A

Osztályfőnök: Garamvölgyi Gabriella

11. B

Osztályfőnök: Keresztessy Csaba

12. A.

Osztályfőnök: Farkas Tünde

1/9. C

Osztályfőnök: Koniorczyk János

9. A

Osztályfőnök: Kiss Gyula

Felső szakképzésű osztályaink

5/13. A

Osztályfőnök: Madarász Erzsébet

2/14. A

Osztályfőnök: Németh Károly